Korzyści marketingu outsourcingu

By aktywnie prowadzić działania marketingowe nie musisz już zatrudniać specjalistę ds. marketingu na pełen etat. Atrakcyjnym i korzystnym kosztowo rozwiązaniem dla Twojej firmy może być usługa marketing outsourcingu.

wiedza_eksperckaWIEDZA ekspercka

Skorzystasz z praktycznej wiedzy doświadczonych ekspertów z dziedziny marketingu, którzy stale poszerzają swoją wiedzę obserwując najnowsze trendy, realizując różnorodne projekty marketingowe dla firm z różnych branż, a także wymieniają się doświadczeniami i kontaktami w zespole specjalistów INDYGO GROUP.

innowacjaINNOWACJA i najnowsza technologia

Jako eksperci w branży, posiadamy dostęp do najnowszych technologii, które wykorzystujemy na co dzień w swojej pracy i realizowanych projektach. Regularnie wdrażamy innowacyjne rozwiązania, które wykorzystujemy w pracy dla naszych Klientów.

elastycznosc_zatrudnieniaELASTYCZNOŚĆ zatrudnienia

Osiągniesz niższe koszty zatrudnienia oraz organizacji miejsc pracy, a także ograniczysz ryzyko rekrutacyjne i fluktuacyjne. Elastyczność zatrudnienia pozwoli Tobie na wykorzystanie specjalistów tylko w okresie, w którym najbardziej ich potrzebujesz, pracując zdalnie, jak również odwiedzając siedzibę Twojej firmie.

skutecznosc_marketinguSKUTECZNOŚĆ i wysoka efektywność

Masz gwarancję planowania i realizacji najskuteczniejszych działań marketingowych. Zaoszczędzisz czas i efektywność budżetu marketingowego, wydanego jedynie na właściwe działania. Stworzymy dla Ciebie najwyższej jakości materiały promocyjne oraz przeprowadzimy ciekawe i odpowiednio zorganizowane akcje promocyjne.

optymalizacja budzetuOPTYMALIZACJA budżetu

Dzięki podjęciu tylko skutecznych działań marketingowych, jak również dostępie ekspertów do efektywnych kosztowo rozwiązań, uzyskasz zaplanowane cele w niższym budżecie marketingowym, przy zachowaniu najwyższej jakości kreacji marketingowych. Osiągniesz niższe koszty realizacji projektów niż w typowej agencji reklamowej lub agencji full-service..