Referencje

Na INDYGO GROUP trafiliśmy z polecenia i z chęcią polecamy innym firmom. Dzięki wsparciu INDYGO GROUP, koszty udziału w zagranicznej wystawie targowej GLASSTEC zostały zoptymalizowane, a działania promocyjne i wizerunkowe pozwoliły zbudować profesjonalny wizerunek naszej firmy na arenie międzynarodowej. Współpraca z INDYGO GROUP jest dla nas bardzo owocna i cały czas się rozwija. Firma godna polecenia, spełnia najwyższe standardy marketing outsourcingu.

Joanna Adamczyk
FORGLASS Sp. z o.o.
Kompleksowe rozwiązania dla hut szkła

Profesjonaliści z INDYGO GROUP zaprojektowali stronę internetową dla Polskiego Towarzystwa Genetycznego (ptgen.pl) oraz dla projektu naukowego FUSAR, finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, która odbyła się sprawnie i była prowadzona fachowo. Nie musieliśmy wiele czasu poświęcać na spotkania, współpraca była wydajna, a jej efekt zgodny z naszymi oczekiwaniami.
Z pełnym przekonaniem polecamy INDYGO GROUP jako solidną, profesjonalną agencję marketingową.

Prof. dr hab. Małgorzata Jędryczka
Instytut Genetyki Roślin PAN
Polskie Towarzystwo Genetyczne – ptgen.pl oraz Projekt naukowy FUSAR

W latach 2015-2017 w ramach INDYGO GROUP współpracowała z naszą firmą Pani Agnieszka. Odpowiadała za obszar marketingu, pełniąc funkcję Kierownika Działu Marketingu. Wykazała się dużym zaangażowaniem i wniosła do firmy wiele nowych pomysłów, które wprowadziła w życie. Cechowała ją wysoka komunikatywność i duża konsekwencja w działaniu.

mgr inż. Marek Bigaj, Prezes Zarządu
EVER Sp. z o.o.
Producent zasilaczy UPS z branży informatycznej oraz elektrotechnicznej

PROFMEDIKA to centrum profilaktyki zdrowotnej, które specjalizuje się w testach alergicznych, terapiach, zabiegach hydrokolonoterapii oraz dietetyce. INDYGO GROUP pomaga nam w odpowiedni sposób “opakować” usługi i dotrzeć do potencjalnych Pacjentów. Przy minimalnym budżecie osiągamy stały rozwój Centrum. Efekty działań promocyjnych od początku współpracy są widoczne. Doradztwo INDYGO GROUP jest poparte ich wnikliwemu zapoznaniu się ze specyfiką firmy i bogatemu doświadczeniu założycieli.

Iwona Groblewska
ProfMedika
Poznańskie Centrum Profilaktyki Zdrowotnej

Wybrane referencje dostępne na życzenie.

Zaufali nam