INDYGO GROUP marketingowe wsparcie specjalistów

Doradztwo strategiczne

Pomożemy ustalić strategię

strategia-ikonkaSzukasz świeżego spojrzenia na stare problemy? Zastanawiasz się czy podejmowane działania doprowadzą Twoją firmę do upragnionego efektu? Potrzebujesz ustalenia strategii marketingowej? Chcesz zdobyć nowych Klientów? Szukasz specjalisty, który uporządkuje Twoje działania marketingowe tak, aby zainwestowane pieniądze skutecznie realizowały Twoje plany?

Posiadamy wiedzę i doświadczenie, gwarantujemy „świeże spojrzenie”, jesteśmy innowacyjni i kreatywni w realizacji zadań, a przede wszystkim lubimy efektywne a nie tylko efektowne działania.

Planowanie i realizacja

planowanie_imgUstalenie strategii to podstawa do rozpoczęcia planowania i realizacji spójnych działań marketingowych. Czy zdarzało się Tobie, że miałeś ambitne cele i kreatywny pomysł, świetną strategię, jednak nieodpowiednie zaplanowanie, brak specjalistycznej wiedzy do kontroli podwykonawców w Twoim zespole, błędnie oszacowanie kosztów i terminów, doprowadziło do problemów z realizacją? Strategia pozwala na zaplanowanie taktycznych planów i konsekwentną realizację działań marketingowych.

Ustalimy plan marketingowy, który sprawnie zrealizuje Twoją strategię i cele.

Oferujemy zintegrowane prowadzenie działań marketingowych. Zbudujemy infrastrukturę, jakiej potrzebujesz, aby wypełnić lukę w działaniach marketingowych Twojej firmy. Wreszcie ocenimy efektywność i dokonamy odpowiednich korekt, dzięki czemu uzyskasz najlepszy zwrot z inwestycji marketingowych.
Plany taktyczne to szczegółowe, roczne plany działań w ramach marketing-mixu. Obejmują zdefiniowanie celów krótkookresowych i uzgodnienie sposobu ich pomiaru (np. jeżeli celem jest zwiększenie o 2% udziału w rynku – określenie w jaki sposób zostanie to zweryfikowane).

Kontrola efektów

Kontrola efektówZależy nam na skuteczności. W naszej ofercie znajdziesz pomiar efektywności działań i ich ewaluację. Zwracamy uwagę na zmienność otoczenia wymuszającą elastyczne podejście i w razie konieczności odpowiednio adaptujemy strategię.

Nasze kreacje są odpowiednie do branży, kreatywne i nowoczesne, bywają śmiałe i odważne. Da nam to wiele zabawy. Wykonywane terminowo i z dbałością o szczegóły. Marka Twojej firmy musi być nie tylko zauważona, ale powinna spójnie komunikować jej wyjątkowość i przekonywać do siebie Klientów.

  • Doradztwo strategiczne

  • Audyt marketingowy
  • Konsultacje marketingowe
  • Warsztaty strategiczne
  • Ustalanie strategii i planów marketingowych firmy
  • Badania rynku i działań konkurencji
  • Monitorowanie rynku i konkurencji
  • Szkolenia zamknięte
  • Warsztaty marketingowe

Elastyczność zatrudnienia, dostęp do wiedzy ekspertów marketingowych oraz skuteczność działań marketingowych… sprawdź korzyści>>

Zobacz pozostałe usługi: