INDYGO GROUP marketingowe wsparcie specjalistów

Akcje promocyjne

Pomożemy skutecznie dotrzeć do Klienta

Prowadzimy skuteczne kampanie promocyjne i reklamowe, które pozwolą efektywnie dotrzeć do Państwa Klientów.

“Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie”.
Mark Twain

Akcje promocyjne przeprowadzamy wykorzystując sprawdzone i ekonomiczne kanały komunikacji, takie jak m.in. bezpośrednie kontakty z Klientami, informacje zamieszczane na firmowej stronie internetowej, wysyłane newslettery i mailingi, wpisy publikowane w mediach społecznościowych, informacje i artykuły dla mediów (PR). Zawsze proponujemy użycie nowych kanałów i niestandardowych rozwiązań.

Jako grupa marketerów analizujemy daną firmę i branżę, dostosowujemy przekaz do jej odbiorców. Odpowiadamy za przygotowanie kampanii, organizację całości i analizę wyników.

Naszym zadaniem jest kompleksowe wsparcie Państwa w prowadzeniu skutecznych akcji promocyjnych, reklamowych czy wizerunkowych. Lubimy realizować niestandardowe zadania.

AKCJE PROMOCYJNE

Wnikliwa analiza, dobry plan i skuteczna realizacja!

W skrócie:

AKCJE PROMOCYJNE:

  • promocja w Internecie,
    (pozycjonowanie, kampanie Google AdWords, kampanie bannerowe, landing page itp.),
  • wysyłka mailingów i newsletterów,
  • komunikacja w mediach społecznościowych,
  • współpraca z prasą,
  • reklama,
  • akcje promocyjne,
  • marketing szeptany,
  • przygotowanie firmy do eventów, targów i seminariów.

Co inni o nas mówią

PROFMEDIKA to centrum profilaktyki zdrowotnej, które specjalizuje się w testach alergicznych, terapiach, zabiegach hydrokolonoterapii oraz dietetyce. INDYGO GROUP pomaga nam w odpowiedni sposób “opakować” usługi i dotrzeć do potencjalnych Pacjentów. Przy minimalnym budżecie osiągamy stały rozwój Centrum. Efekty działań promocyjnych są widoczne. Wyznają zasadę, że rozwijają się wraz z rozwojem swoich Klientów, dlatego zależy im na ich sukcesie, a nie na jednorazowej akcji. Dlatego mogę spokojnie polecić współpracę z grupą INDYGO.

PROFMEDIKAIwona Groblewska

INDYGO GROUP wsparło nasz Instytut w opracowaniu logotypu i strony projektu naukowego FUSAR. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, odbyła się sprawnie i profesjonalnie. Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce za doradztwo i samodzielne prowadzenie tego projektu. Nie musieliśmy zbyt wiele czasu poświęcać na zbędne spotkania, całość prac odbyła się bardzo sprawnie i bez zbędnych poprawek. Polecamy INDYGO GROUP jako solidną, profesjonalną firmę, która zna się na tym co robi.

Instytut Genetyki Roślin PANdr Joanna Kaczmarek

Zapytaj nas

Wypełnij poniższy formularz.
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

7 + 1 = ?